Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα, διανύουν μια από τις καλύτερες φάσεις της ζωής τους. Ο ερχομός των παιδιών τους στον κόσμο είναι κάτι που τους έχει γεμίσει χαρά. Ωστόσο αυτή την χαρά την πήγαν μέχρι την Αράχωβα.
Η Χριστίνα Μπόμπα ανέβασε φωτογραφίες στο Instagram κι εμείς πήραμε μια μικρή γεύση από την εκδρομή τους.
«Μια γεύση από τα δικά μας Χριστούγεννα. Τα καλύτερα της ζωής μας για 2 πολύ προφανείς λόγους! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις υπέροχες ευχές! Υγεία και αγάπη σε όλους μας» έγραψε η Χριστίνα Μπόμπα.
![](https://www.media.gr/wp-content/uploads/2023/03/media-1.png)