Με ένα νέο τηλεοπτικό σποτ που δημιούργησε η A3, είναι στον «αέρα» τα νέα συμπληρώματα διατροφής Macrovita Apitherapy για τον βήχα και το κρυολόγημα. To concept βασίστηκε στο πρόβλημα που παρουσιάζει συνήθως ο ερεθισμένος λαιμός, ο οποίος κλείνει με αποτέλεσμα να αλλοιώνεται η φωνή και να βγαίνει είτε πνιχτή είτε βραχνή. Έτσι στην ταινία, πρωταγωνιστεί ένα λιοντάρι με φωνή γατούλας, το οποίο ξαναβρίσκει τη φωνή του «με τη δύναμη της φύσης». Η σειρά Macrovita Apitherapy εμπλουτίστηκε με το σπρέι πρόπολης και το σιρόπι μελιού, που δεν περιέχουν πρόσθετη ζάχαρη, αλάτι, γλουτένη και λακτόζη και είναι κατάλληλα για όλες τις ηλικίες από 3 ετών και πάνω. Η καμπάνια τρέχει παράλληλα σε επιλεγμένα websites με animated banners και skin ads.
![](http://www.marketingweek.gr/files/_data/MarketingWeek/2019/1558/creativity/thumbs/macrovita_1_425x.jpg)
![](https://www.media.gr/wp-content/uploads/2023/03/media-1.png)