Εξιτήριο από το μαιευτήριο πήρε σήμερα το μεσημέρι η Κατερίνα Στικούδη.
Η τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε μαζί με τον σύζυγό της, Βαγγέλη Σερίφη, και τον νεογέννητο γιο τους έξω από το μαιευτήριο, λίγο πριν επιστρέψουν στο σπίτι τους.
Ο γιος του ζευγαριού ήρθε στον κόσμο με φυσιολογικό τοκετό το απόγευμα της Κυριακής έπειτα από πολλές ώρες προσπάθειας αφού η τραγουδίστρια μπήκε στο μαιευτήριο το βράδυ του Σαββάτου. Για τις λεπτομέρειες του δύσκολου τοκετού είχε μιλήσει ο μαιευτήρας- γυναικολόγος της Ιωάννης Φρουδαράκης.
![](https://www.media.gr/wp-content/uploads/2023/03/media-1.png)